WikiLoc (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Field types
pl: Typy pól
