WikiLoc (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Map type
uk: Тип карти

en: Iframe width
uk: Ширина Iframe

en: Iframe height
uk: Висота Iframe

en: Field types
uk: Типи полів
