WikiLoc (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Field types
ca: Tipus de camps
