WikiLoc (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
