WikiLoc (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: Field types
es: Tipos de campo
