WikiLoc (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Images
et: Pildid

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Id
et: ID

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Field types
et: Väljade tüübid
