WikiLoc (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Map type
fr: Type de carte

en: Field types
fr: Types de champs
