WikiLoc (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Images
is: Myndir

en: On
is: Virkjað

en: Off
is: Af

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Field types
is: Tegundir svæða
