WikiLoc (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
