WikiLoc (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums
