WikiLoc (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao
