WikiLoc (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
