WikiLoc (8.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Map type
oc: Tipe de mapa
