WikiLoc (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
