WikiLoc (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Field types
sk: Typy polí
