WikiLoc (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Field types
sv: Fälttyper
