WikiLoc (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்
