WikiLoc (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Images
th: รูปภาพ

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
