WikiLoc (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Field types
tr: Alan tipleri
