WikiLoc (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Field types
cs: Typy polí
