WikiLoc (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Id
fi: Tunniste

en: Field types
fi: Kenttätyypit
