WikiLoc (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Images
hu: Képek

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Id
hu: Azonosító

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Field types
hu: Mezőtípusok
