WikiLoc (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Images
it: Immagini

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Field types
it: Tipi di campo
