Windup (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Updated
hr: Osvježeno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
