Windup (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: By @author @time ago
hy: @author-ի կողմից  @time առաջ
