Windup (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: n/a
lv: n/p

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: New
lv: Jauns

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
