Windup (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Updated
ar: التحديث

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Custom
ar: مخصص

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: New
ar: جديد

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
