Windup (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: New
az: Yeni

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Pagination
az: Səhifələmə
