Windup (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
