Windup (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Custom
sv: Anpassad

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: New
sv: Ny

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Pagination
sv: Paginering

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: Page @items.current
sv: Sida @items.current

en: By @author @time ago
sv: Av @author @time sedan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
