Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Save
cs: Uložit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: About
cs: Popis

en: Library
cs: Knihovna

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -
