Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Save
da: Gem

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Sections
da: Sektioner

en: About
da: Om

en: Library
da: Bibliotek

en: - Use default -
da: - Brug standard -
