Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Save
fa: ذخیره

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: About
fa: درباره

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-
