Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Save
it: Salva

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: About
it: Informazioni

en: Variant
it: Variante

en: Library
it: Biblioteca

en: - Use default -
it: - Usa predefiniti -
