Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: About
kn: ಕುರಿತು
