Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: About
lv: Par

en: Library
lv: Bibliotēka

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -
