Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: About
gl: Información

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -
