Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Save
pl: Zapisz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Sections
pl: Sekcje

en: About
pl: O stronie

en: Variant
pl: Wariant

en: Library
pl: Biblioteka

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -
