Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: About
ro: Despre

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -
