Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: About
te: గురించి
