Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta4) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Save
ar: حفظ

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: About
ar: حول

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -
