Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: About
gu: વિશે
