Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta4) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Save
ja: 保存

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: About
ja: アバウト

en: Library
ja: ライブラリー

en: - Use default -
ja: - デフォルトを使用 -
