Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: About
my: အကြောင်း
