Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Save
sk: Uložiť

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Sections
sk: Sekcie

en: About
sk: Informácie o

en: Library
sk: Knižnica

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -
