Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Save
ta: சேமி

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: About
ta: பற்றி
