Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta5) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Save
de: Speichern

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Sections
de: Bereiche

en: About
de: Über

en: Variant
de: Variante

en: Save and Preview
de: Speichern und Vorschau

en: Library
de: Bibliothek

en: - Use default -
de: - Standard verwenden -
