Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta6) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Save
fi: Tallenna

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Sections
fi: Osiot

en: About
fi: Tietoja

en: Variant
fi: Muunnos

en: Library
fi: Kirjasto

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -
