Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Save
sv: Spara

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Sections
sv: Sektioner

en: About
sv: Om

en: Library
sv: Bibliotek

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -
