Wingsuit - Storybook for UI Patterns (8.x-2.0-beta7) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Save
tr: Kaydet

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: About
tr: Hakkında

en: Library
tr: Kütüphane

en: - Use default -
tr: - Öntanımlıyı kullan -
